Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

“Ādažu kausā” grieķu-romiešu cīkstoņiem atzīstami rezultāti29. aprīlis, 2024Sports

27. aprīlī norisinājās “Ādažu kauss grieķu - romiešu cīņā 2024”, kur atzīstamus rezultātus uzrādīja Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkņi.

U9 vecuma grupā par čempionu kļuva Markuss Mangalis (45kg), otro vietu izcīnīja Semjons Novikovs (25kg), Marks Ščekleins (27kg) un Donats Didiļuks (30kg), bet trešajā vietā ierindojās Jegors Bezrukovs (25kg), Matvejs Kligins (27kg), Bogdans Dobreņkijs (45kg) un Ņikita Didiļuks (45kg).

U11 vecuma grupā par čempionu kļuva Rodrigo Strjuks (38kg), savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Maksims Petravičs (30kg), Vitālijs Andruškevičs (35kg) un Kristers Kļava (35kg).

U15 vecuma grupā par čempioniem kļuva Andrejs Hudjakovs (55kg), Jānis Ruicis (64kg) un Aleks Kļava (68kg), savukārt trešās vietas izcīnīja Antons Klejenkovs (48kg), Ivans Makarčuks (55kg), Renārs Jostmanis (55kg) un Kristaps Francis (68kg).